شرایط قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی ترمیم شیشه اتومبیل نوآوران

 

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را در جهت استفاده بهینه از هر نوع خدمات و برنامه های کاربردی مجموعه نوآوران به دقت مطالعه فرمائید.

ورود کاربران به وب سایت فروشگاهی ترمیم شیشه نوآوران و خرید هر یک از محصولات و استفاده از هر گونه خدمات ارائه شده توسط

مجموعه نوآوران به معنی آگاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین مطرح شده از طرف این مجموعه می باشد.

چنانچه در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های نوآوران تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و

شما کاربر گرامی توافق می نمائید که استفاده مستمر شما از این سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.


تمام قطعات اصلی ترمیم شیشه اتومبیل با علامت تجاری نوآوران دارای گواهی نامه ثبت طرح صنعتی می باشد.
لذا هر نوع کپی برداری در ساخت و تولید همچنین هرگونه تغییرات در هر یک از قطعات اصلی به ثبت رسیده ترمیم شیشه اتومبیل نوآوران پیگرد قانونی دارد.

تعریف کاربر یا مشتری :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج نموده است؛ به ثبت سفارش هر یک از محصولات مندرج در سایت با توجه به در نظر داشتن قوانین مجموعه نوآوران اقدام نماید.

 

تعریف فروشنده :

تعدادی از قطعات اصلی دستگاه ترمیم شیشه اتومبیل نوآوران با استفاده از دستگاه های بروز با تکنولوژی تهیه، تولید و عرضه می شود.

– کلیه ثبت سفارشات در اسرع وقت توسطه مجموعه نوآوران بررسی، تأیید و در نتیجه از طریق پست پیشتاز ارسال می گردد.

* دقت فرمائید : برخی از محصولات نیاز به زمان جهت آماده سازی دارند که این مورد نیازمند به بررسی می باشد و پس از ثبت سفارش مرحله آماده سازی آنها آغاز می شود.

 

حریم خصوصی کاربران :

مجموعه نوآوران در حد توان تلاش می کند تا از تمام اطلاعات مندرج توسط کاربران در زمان ثبت نام و ثبت سفارشات در وب سایت محافظت نماید تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را در اختیار کاربران ارائه دهد.

تمام اطلاعات صرفاً جهت تسریع در فرایند خرید می باشد و مجموعه نوآوران این اطلاعات را در اختیار هیچ گونه شخصی قرار نمی دهد.

  • نوآوران هرگز اطلاعات محرمانه شما را از طریق ایمیل و یا شماره های ناشناس درخواست نمی نماید. در صورت رخداد این مورد، سریعأ به این مجموعه اطلاع دهید.

توجه :

** در صورتی که کاربر نسبت به واگذاری شماره همراه و ثابت خود به فرد دیگری اقدام نماید، باید آن اطلاعات را به پشتیبانی نوآوران گزارش بدهد.

مشتریان پس از ثبت نام، باید اطلاعات کاربری خود را تکمیل نمایند و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایند.

 

ثبت سفارش محصولات :

یک سفارش زمانی ثبت نهایی می شود که شماره سفارش برای مشتری صادر شده باشد و وضعیت سفارش در مرحله ( تأیید شده ) قرار میگیرد. کلیه سفارشات کالا پس از پرداخت موفقیت آمیز وجه از طریق درگاه آنلاین در این وضعیت قرار می گیرند. در این مرحله کالای خریداری شده از موجودی سایت کسر می گردد و به مشتری اختصاص می یابد.

در شیوه پرداخت آنلاین با توجه به اینکه شماره سفارش صادر می شود؛ ثبت سفارش توسط مدیر فروش نوآوران تأیید می شود ،سپس وضعیت سفارش در مراحل بعدی قرار خواهد گرفت.

 

* دقت فرمائید : { در صورتی که ثبت سفارش هر محصول پس از ساعات اعلام شده ثبت گردد،سفارش در حال بررسی قرار میگیرد

* چنانچه مشتری بخواهد مبلغ سفارش خود را به صورت کارت به کارت واریز نماید بهتر است تصویر فیش واریزی بانک مورد نظر را با هماهنگی لازم از طریق پیامک ارسال نماید.

* در صورتی که هنگام ثبت سفارش نهایی مبلغ مذکور از حساب مشتری کسر شود ولی سفارش در وضعیت” تایید نشده ” قرار گرفت مبلغ سفارش تا 72 ساعت آینده به حساب مشتری عودت داده می شود.

 

رویه ارسال کالا :

کلیه مرسولات پستی بعد از ثبت نهایی سفارش توسط مشتری،بعد از 1 الی 3 روز کاری آینده بسته بندی و از طریق پست پیشتاز و یا پست تیپاکس با توجه به شهر مقصد از طریق اداره پست مربوطه امکان پذیر می باشد.

 

مجموعه نوآوران با توجه به صلاح دید خود امکان پرداخت در محل برای سفارشات خود را ندارد.

* توجه :

چنانچه مشتری هنگام تحویل مرسوله پستی توسط مامور اداره پست در محل حضور نداشته باشد و این عمل منجر به عودت مرسوله شود، کلیه هزینه های اعم از هزینه عودت و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری می باشد.

شرایط عودت کالا :

خریدار می تواند در ظرف مدت یک روز کاری پس از دریافت کالا و سفارش خود در صورتی که هیچ گونه عیب و نقصی به کالا وارد نکرده باشد، نسبت به برگشت سفارش خود با همانگی قبلی با پشتیبانی نوآوران اقدام نماید.

 

البته توجه به نکات ذیل در این خصوص باید رعایت شود :

هرگونه استفاده از ابزار یا کالای خریداری شده توسط کاربر امکان عودت آن محصول را سلب کرده و محصولاتی که دارای بسته بندی می باشد، سالم ماندن بسته بندی از الزامات عودت کالای خریداری شده می باشد.

تایید عودت کالا توسط نوآوران دلیل بر قبول ادعای مشتری نمی شود بلکه پس از دریافت کالا توسط نوآوران باید ادعاهای مشتری توسط پشتیبانی تایید شده و در صورت عدم تایید کالا مجداً برای مشتری مرجوع می شود.

هزینه های حمل و نقل مربوط به عودت یا سفارش محصول بر عهده مشتری است، اما در موارد دیگر این هزینه به کاربر تعلق نمی گیرد.