نحوه ثبت سفارشات

 جهت ثبت سفارشات محصولات می توانید پس از ثبت نام از طریق وب سایت فروشگاهی ترمیم شیشه نوآوران یا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

  •  هنگامی که کلیه مراحل ثبت سفارشات توسط مشتری ثبت نهایی گردید،محصولات بررسی و در اسرع وقت آماده ارسال میشوند.

   

* مشتری بعد از ساخت حساب کاربری می تواند محصول مورد نظر خود را از فروشگاه نوآوران جستجو و سپس اقدام به خرید کالا نماید.

  1. پس از یافتن و انتخاب  محصول مورد نظر، روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک نمائید.
  2. بابت تسویه حساب ، اطلاعات شخصی خود اعم از نام/ نام خانوادگی، آدرس دقیق پستی، کدپستی ،شماره های تماس را وارد نمائید و سپس
  3. سفارش نهایی خود را بررسی نمائید.
  4. در ادامه شرایط و قوانین وب سایت ترمیم شیشه اتومبیل نوآوران را مطالعه و تأیید نمائید و سپس بر روی گزینه ثبت سفارش کلیک نمائید،
  5. تا به صفحه پرداخت از طریق کارت بانکی انتقال داده شوید.
  6. سپس مشخصات کارت را وارد و اقدام به دریافت رمز پویا نمائید پس از ثبت رمز پویا سفارش شما ثبت می شود.
  7. پس از پرداخت وجه از طریق درگاه آنلاین وب سایت  ترمیم شیشه نوآوران میتوانید جزئیات پرداخت را در حساب کاربری خود مشاهده نمائید.
  8. برای اطلاع از وضعیت سفارشاتی که توسط کاربر ثبت شده است پس از ورود به حساب کاربری خود می تواند از طریق صفحه پیگیری سفارش ،وضعیت سفارش محصول ثبت شده خود را از طریق شماره سفارش و یا شماره موبایل مشاهده و بررسی نماید.

 

توجه : صفحه پیگیری سفارش در قسمت منو وب سایت ترمیم شیشه اتومبیل نوآوران و یا در انتهای صفحه اصلی در قسمت راهنمای خرید از فروشگاه قرار گرفته است.

  • همچنین برای اطلاع از وضعیت مرسوله خود از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی اقدام نمائید.

یک سفارش زمانی ثبت نهایی می شود که شماره سفارش برای مشتری صادر شده باشد و وضعیت سفارش در مرحله ( تأیید شده ) قرار بگیرد. کلیه سفارشات کالا پس از پرداخت موفقیت آمیز وجه از طریق درگاه آنلاین در این وضعیت قرار می گیرند. در این مرحله کالای خریداری شده از موجودی سایت کسر می گردد و به مشتری اختصاص می یابد.

در شیوه پرداخت آنلاین با توجه به اینکه شماره سفارش صادر می شود؛ ثبت سفارش توسط مدیر فروش نوآوران تأیید می شود ،سپس سفارش در مراحل بعدی قرار خواهد گرفت. 

توجه :محل دریافت مرسوله باید در هنگام ثبت سفارش به صورت دقیق توسط خریدار وارد شود در صورت رعایت عدم توجه ، هزینه‌های ناشی از آدرس اشتباه به‌ عهده خریدار میباشد.